0 442 291 16 46 - 0 535 393 79 85 - office@sglojistik.com

HAKKIMIZDA

Şirketimiz hizmetlerinde sektöründeki yenilikleri en yakından takip edenler arasında yerini almak ve alışılagelmiş taşımacılık anlayışı yerine lojistik kavramını tüm kadrosu ile siz muşterilerimize en iyisini sunmayı hedef almaktan bugüne kadar hiç taviz vermedi. Görüldüğü üzere amacımız şirketimizi sürekli yenileyerek siz müşterilerimize hizmetlerimiz ile kendi alanlarınızda farklı bir yer edinmenizi sağlamaktadır. Bu şekilde vazgecilmez bir çalısma anlayışı ve karşılıklı güven ile çalışmayı amaçlıyoruz. Bütün mallarınız kapınızdan alınıp, sorun yaşamadan müşterinizin kapısına kadar taşınır.

Firmamız bünyesince siz değerli müşyerileimize "Rent a car" hizmeti sunmaktayız. Araçlarımız size teslim edilmeden önce bakımı ve temizliği yapılarak sorunsuz, konforlu ve güvenli bir sürüş yaşamanızı sağlıyoruz.

"SG Lojistik ile GÜVENLE"

Yurtiçi ve yurtdışı taşımacılığı, havayolu taşımacığı, karayolu taşımacılığı ve tüm lojistik hizmetlerinde En Guvenli, En Hızlı, En Kaliteli, En Ekonomik servisi ile yükleriniz zamanında yerine ulaştırılır.

 

Müşteri Memnuniyeti

En İyi Hizmeti Sunuyoruz

Müşteri Odaklı

Hizmet Garantisi Veriyoruz

Profesyonel Ekip

İşini Bilen Bir Ekibiz

E BÜLTEN ABONELİĞİ

Kampanya ve fırsatlardan ilk senin haberin olsun


Bize Ulaşın

0 442 291 16 46 - 0 535 393 79 85

office@sglojistik.com

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin